środa, 9 marca 2016

ZŁOTO KOLOIDALNE


ZŁOTO KOLOIDALNE- NA ZMARSZCZKI I ODBUDOWĘ KOLAGENU

vitacolloids
Już starożytni wierzyli w cudowną moc uzdrawiania złota i w jego terapeutyczne właściwości. Niektórzy z nich uważali nawet, że kruszec ten kryje w sobie tajemnicę długiego życia. Zwolennicy tej teorii, pili płynne roztwory złota trzy razy dziennie, lub rano na czczo, gdyż to miało przywrócić im młodość i wigor. Pliniusz był przekonany, że okłady ze złota leczyły wrzody, hemoroidy i grzybicę.
 • Nano-złoto koloidalne wykazuje silny wpływ przeciwtrądzikowy.
 • Nano- koloidalne złoto jest niezwykle skuteczne przy leczeniu rozległych oparzeń.
 • Nano-złoto koloidalne można zewnętrznie stosować w celu:
 • przeciwdziałania i zmniejszenia już istniejących zmarszczek,
 • do nawilżenia skóry i zmniejszenia różnego rodzaju podrażnień,
 • w przypadku przebarwień skórnych,
 • w celu oczyszczenia organizmu drogą skórną,
 • do rekonstrukcji tkanki skórnej,
 • w przypadku łuszczycy, bielactwa,
 • w przypadku ropni, liszajów,
 • w przypadku przewlekłych wyprysków,
 • trądziku, w zapaleniu stawów, narządów płciowych, oczu.
Złoto od tysięcy lat było stosowane w tradycyjnej medycynie chińskiej, tybetańskiej, ajurwedyjskiej. Od zawsze jego lecznicze właściwości wykorzystywali Majowie i Aztekowie. 
Starożytne księgi podają, że złoto symbolizuje duszę, siłę życiową, jaźń i prawdę. Jest symbolem słońca i nieśmiertelności. Wchodząc w nową epokę, możemy teraz dzięki wiedzy, która przetrwała stulecia na nowo odkryć lecznicze właściwości tego szlachetnego metalu. Każdy z nas może odnieść niezwykłą korzyść, czerpiąc ze źródeł dawnej mądrości. Współcześni lekarze i naukowcy potwierdzają, że złoto jest skuteczne w zwalczaniu wielu problemów zdrowotnych.
Złoto posiada wiele zastosowań zarówno przy chorobach ciała jak i umysłu. Ma harmonizujący wpływ na niezrównoważony rytm serca, poprawia krążenie krwi. pobudza do pracy organy wewnętrzne (szczególnie mózg), wspomaga trawienie, podnosi witalność. przyczynia się do długowieczności. Terapia złotem poprawia również działanie całego układu odpornościowego, hamuje infekcje i zapalenia, reguluje poziom kolagenu. Złoto działa korzystnie na gruczoły i układ nerwowy, gdyż odmładza gruczoły i stymuluje nerwy. 
Normalizuje też temperaturę ciała.
Chryzoterapia (leczenie złotem)zapobiega i przeciwdziała reumatoidalnemu zapaleniu stawów, które uszkadza chrząstki i inne tkanki. Złoto poprawia pamięć i koncentrację, zwiększa szybkość reakcji układu nerwowego na bodźce. Przy leczeniu różnego rodzaju chorób i zaburzeń umysłu, złoto ma moc zmniejszania napięcia i stresów. Dodaje otuchy, wiary we własne możliwości. Pomaga pozbyć się własnej złości i innych negatywnych emocji.
W badaniach klinicznych stwierdzono, że złoto bez skutków ubocznych likwiduje depresję, zmniejsza fobie i wytwarza nastrój dobrego samopoczucia. Jest polecane jako środek wspomagający w leczeniu różnych chorób psychicznych, gdyż pozwala zdystansować się do własnego umysłu.
Przyjmując złoto, łatwiej wygramy walkę z nałogami i uzależnieniami. Dzięki odpowiedniej częstotliwości elektromagnetycznej złoto podnosi wibrację naturalnej energii w ciele, co dodaje nam optymizmu, radości i chęci do życia.
Złoto Koloidalne jest najbardziej skuteczną i całkowicie bezpieczną dla naszego organizmu formą złota. Koloidalne Złoto jest całkowicie naturalnym preparatem, w skład, którego wchodzą submikroskopijne cząsteczki czystego metalicznego złota. Są one naładowane elektromagnetycznie i zawieszone w wodzie osmotycznej. W:takiej postaci złoto staje się prawdziwym dobrodziejstwem dla naszego organizmu i może być z powodzeniem stosowane wewnętrznie oraz zewnętrznie, nie wywołując żadnych skutków ubocznych. Wszystkie płyny w naszym organizmie mają postać koloidów, dlatego złoto takie jest w pełni bioprzyswajalne, nie kumuluje się. a jego nadmiar jest wydalany. Złoto Koloidalne jest nietoksyczne i nic powoduje podrażnień.
Zastosowanie: zaburzenia czynności mózgu, zaburzenia czynności nerwów, uzależnienie od narkotyków, strach, problemy z uczeniem się. smutek, chroniczne zmęczenie, alkoholizm, depresja, melancholia, fobie, rozpacz, brak koncentracji, frustracja. Oraz na zdrowie fizyczne: reumatyzm, artretyzm, zapalenie stawów, bóle kręgosłupa, zaburzenia trawienia, choroby układu krwionośnego, zaburzenia pracy serca, osłabienia układu immunologicznego, zaburzenia czynności gruczołów, oparzenia, bóle mięśni i stawów, uderzenia gorąca, zaburzenia potencji u mężczyzn, chroniczne stany zapalne, otyłość, dreszcze, rak, osłabiona witalność.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz