środa, 9 marca 2016

SREBRO KOLOIDALNE- Naturalny AntybiotykSREBRO KOLOIDALNE- Naturalny Antybiotyk


Nano-Srebro-Koloidalne-25-ppm-300-ml-super-mocne-p1071_big
 • Farmaceutyczna szklana butelka.
 • Niejonowa postać srebra jest bezpieczna dla ludzi.
 • Nano koloid Vitacolloids.com.pl  ( nie mylić z powszechnie dostępnymi tańszymi wersjami jonowych koloidów srebra) nie jest wrażliwy na światło, nie zmienia koloru  pod jego wpływem.
 • Opatentowany kształt nano cząsteczki - płaski kształt wielokrotnie zwiększa powierzchnię czynną.
 • Brak chemicznych zanieczyszczeń.
 • Stężenie 25 ppm
Jakie działanie ma srebro koloidalne?
Zewnętrznie stosowane:
 • doskonale nadaje się na wszelakie infekcje skóry oraz zakażone rany
 • ochrania przed grzybami, pleśniami oraz pomaga je usuwać
 • idealnie sprawdza się w przypadku oparzeń, zranień
 • wspomaga walkę z opryszczkami
 • łuszczyca
 • zapalenie skóry
 • zapalenie spojówek
 • zapalenie oczu
 • idealnie nadaje się do walki z trądzikiem
Choć przy uszkodzeniach skóry najczęściej sięgamy po olejek lawendowy to srebro koloidalne dzięki swojej optymalnej przyswajalności stanowi tu znakomitą alternatywę.            
Może być w dużych ilościach rozprowadzane na skórę, ale również stosowane do zakrapiania otwartych zainfekowanych ran. Miejsca zmienione można również spryskać rozpylonym srebrem koloidalnym, natrzeć wacikiem lub założyć kompres.
W przypadku brodawek, ran ciętych i otarć, prócz kompresu, zaleca się także założenie opatrunku.
Wodę srebrną należy nanosić na skórę za pomocą okładów np. wyjałowioną gazą, lub ewentualnie za pomocą rozpylacza.
Można go również polewać bezpośrednio na skórę.
Nie należy stosować w przypadku uczulenia na srebro metaliczne

Porównanie z innymi srebrami które są dostępne na rynku:
 • Kolor - Niejonowe Nano srebro 25 ppm jest przezroczyste i wygląda jak woda.  Srebra innych producentów reagują na światło ( zmieniają kolor) co świadczy o tym, że są to jonowe srebra ( mniej bezpieczne dla ludzi) .
 • kształt nano czasteczki:Nasze koloidy produkowane są w oparciu o opatentowaną metodę profesora Bieguńskiego, która gwarantuje płaski kształt nano cząsteczki .
  Jaki to ma wpływ na właściwości nano koloidów ?
  Płaska nano cząsteczka doskonale przylega do powierzchni na którą działa, dzięki temu wielokrotnie zwiększona jest powierzchnia czynna koloidu.
Srebro koloidalne Vitacolloids to bez wątpienia najlepsze srebro na rynku , nieporównywalne z innymi tańszymi produktami dostępnymi jeszcze niedawno w lokalnych aptekach.
Stężenie: 25 ppm ( czyli 25 mg/1l)
Opakowanie: 300 ml w szklanej butelce.
Co to są nano koloidy ?
Nano-koloidy to metal rozbity na bardzo małe cząstki – płytki zawierające po około 100 atomów każda, rozproszone w wodzie. Cząsteczki te są tak małe, że dostrzec je można dopiero pod mikroskopem elektronowym: są dziesięć razy mniejsze od najmniejszych wirusów, dwieście razy mniejsze od najmniejszych bakterii. Nano-koloidy wykazują zadziwiające właściwości: mają płytkową strukturę, są odporne na światło, są neutralne chemicznie, są niezwykle aktywne biobójczo już przy bardzo małych stężeniach, a co najważniejsze są nieszkodliwe dla ludzi i zwierząt.
Nano-koloidalne roztwory metali, to niezwykle małe klastery (płytki) z około 100 atomów każdy, zawieszone w idealnie czystej zdemineralizowanej wodzie. Dzięki temu uzyskano największą powierzchnię czynną. Wykazują silne działanie grzybo – i bakteriobójcze oraz inne właściwości, niespotykane przy stosowaniu tradycyjnych koloidów.
Nano koloidy określa się jako niejonowe, co oznacza, że silnie zdyspergowana faza metaliczna takich koloidów nie zawiera chemicznie przyłączonych ujemnych grup anionowych, sam zaś metal nie występuje tutaj w postaci dodatniego kationu.
Produkowane w ten sposób nano-cząsteczkowe koloidy metaliczne nie zawierają typowych zanieczyszczeń powierzchniowych, jakie towarzyszą koloidom wytwarzanym chemicznie. Niejonowe srebra wytwarzane są z czystego metalu (dostawcą jest Mennica Państwowa) o stopniu czystości 0,9999 lub 0,999999 kruszca i zachowują tę czystość przez cały proces produkcyjny.
Oferowane zatem nano-koloidy wytwarzane są w wysokiej jakości wodzie pozbawionej substancji jonowych.
Doskonała jakość produkowanej wody pozwoliły na użycie jej, jako nośnika dla nano-cząsteczek metali szlachetnych. Nie byłoby może w tym nic wyjątkowego, gdyby nie fakt, że wytwarzanie tych nano-koloidów następuje wyłącznie poprzez proces fizyczny, całkowicie bezodpadowy i ekologiczny.
Srebro jako metal jest znane od czasów starożytnych. Najstarsze znaleziska pochodzą z czwartego tysiąclecia p.n.e. Prawdopodobnie w Egipcie pierwszy raz użyte zostało srebro do celów zdrowotnych. Przez wieki różni uczeni odkrywali jego szczególne właściwości. Wspomnieć tu można chociażby kilka nazwisk powiązanych z badaniami i obserwacjami nad srebrem: Thomas, Graham ( 1805 – 1869), Carl Sigmund Franz Crede ( 1819 – 1892), Carl von Nageli          ( 1871 – 1938).
ZAPRASZAM DO MOJEGO FILMU JAK MNIE I MOJEJ RODZINIE POMAGA :
https://www.youtube.com/watch?v=3Vl8taJ3l8k

7 komentarzy:

 1. Świetny wpis :) Bardzo lubię czytać o takich produktach :)
  Z chęcią zakupię sobie takie srebro koloidalne :)
  Zapraszam :) http://natalie-forever.blogspot.com/2016/02/katy-perry-mad-potion.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwszy raz o takim czymś słyszę, a poszukuję czegoś na trądzik! :D


  Zapraszam! http://the-fight-for-a-dream.blogspot.com/ Każdy nowy komentarz jak i obserwator wywołuje uśmiech na mojej twarzy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze nigdy nie słyszałam o srebrze naturalnym. Ogólnie jeśli chodzi o takie sprawy to raczej nie orientuję się haha!
  Littleredcherrysmile click

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie słyszałam jeszcze o nim o.O
  Ale tak czy inaczej uważam, że to świetny post.
  Pozdrawiam :)
  dziewczynawelcome.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. świetny post i mega produkt :D pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo dziękuję za komentarze :) zajrzę do was :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo dziękuję za komentarze :) zajrzę do was :)

  OdpowiedzUsuń